Типи бізнесів

Музика для кафе і ресторану

  • Фонова музика для бізнесу і системи Digital Signage

Яка музика повинна звучати в ресторанах і кафе?

Музичне оформлення повинно підходити:

  • Інтер'єру закладу та часу приходу відвідувачів;
  • Іміджу торгової марки і її цінової характеристиці (природно, в солідному ресторані оптимально використовувати джазові композиції, а в молодіжному кафе - невимушені динамічні мелодії);
  • Ресторанна музика повинна чергуватися згідно наповнюваності закладу і часу доби (темпоритм повинен підходити кількості відвідувачів в кафе або ресторані. Якщо клієнтів небагато, повинна грати спокійна музика, якщо спостерігається наплив відвідувачів, потрібно включати мелодії, що стимулюють швидке споживання).

Існує думка, що ритмічні музичні композиції примушують до швидкого поглинання їжі, а спокійні виробляють зворотний ефект. У реальному житті це не завжди відповідає дійсності. Для правильного підбору фонової музики потрібно знати про психофізіології людини.

Каталог музичного супроводу повинен постійно поліпшуватися. Завсідники закладів, які належать до найбільш лояльних клієнтів, не повинні відчувати почуттів заїжджених мелодій. У закладах, де час перебування відвідувачів у середньому більше двох годин, рекомендується відтворювати музику протягом 12 годин і більше в місяць і кожен місяць оновлювати композиції.

За свідченнями компанії «Маркет Мьюзік», ефективне регулювання фонової музики сприяє:

  • Збільшення на 15-20% середнього часу знаходження клієнтів в ресторані (згідно відеоматеріалів);
  • Підвищення на 20-30% задоволеності клієнтів (за даними опитувань);
  • Збільшення на 10% середнього чеку за рахунок підвищення часу використання та задоволеності обслуговуванням (згідно з даними касового обладнання).

У разі використання мотиваційного впливу - відтворення грамотно складеної вибірки зовні приміщень ресторанів дозволяють:

  • Підвищити на 5-6% перетворення тих, що проходять повз, у відвідувачів цільової аудиторії;
  • Розширити площу покриття закладу на 40-50 метрів.

Вірна  організація музичного оформлення в вашому закладі працюватиме на підвищення його іміджу, а в результаті зростання інтересу у клієнтів, що створюють основну частину доброзичливій аудиторії і сприяють збільшенню продажів.

Якщо для вас ця інформація була не переконлива, оформіть заявку і можете користуватися безкоштовним періодом наших послуг.